خدمات پزشکی

مطب پزشکان، کلینیک ها و ...

خدمات خودرویی

کارواش، تعمیرگاه ها و ...

خدمات آموزشی

تدریس خصوصی و ...

خدمات مشاوره

حقوقی، خانوادگی، تحصیلی و ...

خدمات اداری

وقت ملاقات ادارات و ...

خدمات ورزشی

وقت سالن، باشگاه و ...

سالن زیبایی

آرایشگاه های زنانه، خدمات آرایشی و مراقبتی و ...

پیرایشگاه مردانه

اصلاح مردانه، خدمات مراقبت پوستی و ...

مزایای استفاده از خدمات نوبت دهی آنلاین

  • دسترسی آسان به لیست ارائه دهندگان خدمات
  • انتخاب براساس کیفیت خدمات
  • نوبت‌گیری در کوتاه‌ترین زمان
  • دسترسی به تاریخچه نوبت‌ها

جدیدترین نوبت دهندگان

با ما تجربه خدمات بهتر را به مشتریان تان منتقل کنید

حمایت از کسب و کارهای بومی مهمترین مسئولیت اجتماعی ما در ineyriz است. کسب و کارهای خدماتی اعم از پزشکان، آرایشگران، مراکز و دفاتر خدماتی و … برای مدیریت بهتر زمان و افزایش رضایتمندی مشتریان شان به سادگی می توانند از امکانات سامانه نوبت دهی آنلاین بهره مند شوند و نگرانی خود را از عدم سیستم نوبت دهی منظم و از دست دادن مشتریان به حداقل برسانند.

تبلیغات شما در شهر اینترنتی نی ریز

کافیست با تکمیل فرم درخواست سیستم مدیریت نوبت دهی اطلاعات کسب و کارتان را ثبت کنید و در سریعترین زمان ممکن پنل اختصاصی خود را در قسمت نوبت دهی دریافت کنید.

هر تعداد خدمات که دارید را به راحتی ثبت کنید تا قابلیت نوبت دهی برای آنها فعال شود. 

اگر در کسب و کارتان چندین پرسنل دارید که هر کدام به صورت مجزا خدمات خاصی را انجام می دهند با ثبت اطلاعات آنها به راحتی خدمات مختص به هر یک را فعال کنید و اجازه دهید مشتریانتان بدون هیچ دغدغه ای نسبت به استفاده از خدمات شما اقدام نمایند.

فارغ از اینکه چه نوع کسب و کاری دارید و چه نوع خدماتی ارایه می دهید تقویم کاری اختصاصی خودتان را داشته باشید. برای هر سرویس یا هر کارمندی ساعات فعالیت و مدت زمان هر نوبت را تنظیم کنید. روزهای کاری و تعطیلات خود را به صورت هفتگی، ماهیانه و یا سالیانه تعریف کنید و از نظم موجود در برنامه ی کاری خود لذت ببرید

کلیه امور مربوط به مشتریانتان را از قبیل نوبت های رزرو شده، نوبت های لغو شده، فاکتور ارایه خدمات و … را در داشبورد مدیریتی خود مشاهده و آنها را کنترل نمایید

مهمترین دستاورد فعالیت در این سیستم مدیریت زمان شما به عنوان صاحب کسب و کار و بهبود زمان مشتریانتان خواهد بود. دیگر نگران مسایلی از قبیل ازدحام و سو مدیریت زمان برای خود و مشتریانتان نباشید و به صورت دقیق نمودار زمان کاری خود را مدیریت کنید.

با راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین برای کسب و کارتان به راحتی می توانید از ازدحام و شلوغی بی رویه و غیر ضروری محل کارتان جلوگیری کرده و علاوه بر حفظ آسایش و آرامش محل کارتان به مشتریانتان در مدیریت زمانشان کمک کرده و با اختصاص زمان مناسب به آنها برای وقت آنها احترام قایل شوید.

سیستم نوبت دهی آنلاین به هر نوبت ثبت شده چندین پیامک اطلاع رسانی ارسال می کند. پیامک تایید نوبت بلافاصله بعد از پرداخت مبلغ خدمات توسط مشتری، پیامک تایید به مدیر کسب و کار ، پیامک یادآوری نوبت به مشتری یک ساعت قبل از شروع نوبت، پیامک نظرسنجی به مشتری یک ساعت پس از اتمام نوبت مشتری و … 

ویژگی های نوبت دهی آنلاین برای ارایه دهندگان

سرعت
مدیریت کارکنان
دسترسی ۲۴ ساعته
دقت
مدیریت مشتریان
افزایش بهره وری
سهولت
مدیریت زمان
اطلاع رسانی هوشمند