خدمات بهتر با نوبت‌دهی آنلاین

سامانه نوبت‌دهی آنلاین ineyriz، بعنوان جامع ترین سرویس نوبت‌دهی شهر نی ریز، بستری برای تمامی کسب و کارهای خدماتی است که قصد نوبت دهی و رزرو وقت بصورت آنلاین به مخاطبان خود دارند.

مهم ترین ویژگی ها

01

مدیریت زمان و تقویم کاری

فارغ از اینکه چه نوع کسب و کاری دارید و چه نوع خدماتی ارایه می دهید تقویم کاری اختصاصی خودتان را داشته باشید. برای هر سرویس یا هر کارمندی ساعات فعالیت و مدت زمان هر نوبت را تنظیم کنید. روزهای کاری و تعطیلات خود را به صورت هفتگی، ماهیانه و یا سالیانه تعریف کنید و از نظم موجود در برنامه ی کاری خود لذت ببرید

نگاهی دقیق تر

قبل از شروع فرآیند ثبت، با جزییات بیشتری آشنا شوید
پخش ویدیو

فرآیند شروع کار

۰۱

تکمیل فرم ثبت نام اولیه

۰۱
۰۲

ثبت نام در بانک اطلاعات مشاغل

۰۲
۰۳

دریافت آموزش ها و پشتیبانی فنی

۰۳
۰۴

آغاز عملیات نوبت دهی به مشتریان

۰۴

هم اکنون نوبت دهی خدمات تان را آنلاین کنید

سوالات متداول

به صورت پیش فرض تمامی افراد و مشاغلی که نیاز به ارایه وقت قبلی یا نوبت‌دهی خدمات خود به مشتریانشان را دارند، می توانند از این سامانه استفاده کنند.

- پزشکان و مراکز درمانی

- آرایشگاه های زنانه و مردانه

- مدرسین و موسسات آموزشی

- مراکز ارایه خدمات خودرویی مثل تعمیرگاه، کارواش، معاینه فنی، تعویض پلاک و ...

- سازمانها و نهادها و ادارات دولتی 

و ...

همه و همه می توانند از خدمات نوبت‌دهی آنلاین استفاده نمایند.

مدیریت زمان مهمترین دستاورد استفاده از این سامانه است. علاوه بر اینکه با استفاده از امکانات ineyriz از مزایای حضور در فضای مجازی استاندارد برخوردار شده و توسعه ی کسب و کار شما را به دنبال خواهد داشت، با مدیریت بهینه خدمات، دیگر نگران ازدحام و شلوغی فعالیتهای خود نبوده و با تمرکز بر کیفیت ارایه خدمات، به افزایش بهره وری کسب و کار شما کمک خواهد شد.

با استفاده از سامانه نوبت‌دهی آنلاین، مشتریان شما نیازی به مراجعه حضوری و یا انتظار برقراری تماس تلفنی جهت تعیین وقت نداشته و سریعتر و در هر زمان می توانند اقدام به ثبت نوبت با شرایط دلخواه خود کنند و در نهایت در وقت مقرر بدون نگرانی و اتلاف زمانشان، از خدمات شما بهره مند گردند.

- تصویر کارت ملی مالک کسب و کار یا ارایه دهنده خدمات 

- تصویر مجوز فعالیت برای کسب و کارها نظیر پزشکان، آرایشگاه ها، موسسات آموزشی (افراد حقیقی نیاز به ارایه مجوز فعالیت ندارند مثلا مدرسین برای کلاس های خصوصی و ...)

- لوگو کسب و کار یا عکس ارایه دهنده خدمت

برای فعال کردن سیستم نوبت دهی اینترنتی (ثبت عضویت در سامانه نوبت دهی) پس از تکمیل فرم درخواست، بایستی در صفحه اختصاصی بانک مشاغل عضو شوید. با پرداخت حق اشتراک 3ماهه، 6 ماهه و یا 12 ماهه پنل شما با قابلیت ارایه و نمایش ماژول نوبت دهی آنلاین، فعال خواهد شد. با پرداخت این حق اشتراک علاوه بر دریافت خدمات سیستم نوبت دهی، شما از مزایای صفحه اختصاصی بانک مشاغل نیز برخوردار شده و در لیست تمام مشاغل شهر نی ریز قرار خواهید گرفت.

سیستم نوبت دهی iNeyriz  بابت رزرو نوبت مبلغ 5000 تومان به عنوان پیش پرداخت از مشتری شما دریافت می کند. مبلغ 1000 تومان، بابت خدمات پیامکی و پشتیبانی کسر می گردد و مابقی به حساب ارائه دهنده خدمت واریز می شود. در صورت غیبت مشتری مبلغ باقیمانده سهم ارائه دهنده خدمت خواهد بود و در صورت حضور مشتری و دریافت خدمت، مبلغ باقیمانده از مبلغ کل خدمت کسر شده و توسط ارائه دهنده خدمت به مشتری برگردانده می شود.

به صورت پیش فرض ورود اطلاعات نوبت‌دهی در سامانه شامل موارد ذیل هستند:

- عنوان خدمت (مثلا ویزیت پزشک عمومی)

- نام ارایه دهنده 

- مدت زمان هر خدمت

- قیمت هر نوبت

- روزها و محدوده ی زمانی ارایه خدمت به تفکیک روز هفته و ساعات کاری

این موارد در فرم ثبت نام توسط ارایه دهنده وارد شده و پس از تایید مدارک، سامانه فعال خواهد شد.

بله، سامانه به نحوی طراحی گردیده است تا مشاغلی نظیر آرایشگاه ها که تعدادی پرسنل و یا همکار تحت یک مجموعه فعالیت می کنند بتوانند به صورت مجزا خدمات خود را ارایه دهند و از تداخل نوبت ها برای آنها جلوگیری بعمل آید.

 سیستم اطلاع رسانی هوشمند سامانه بعد از ثبت هر نوبت نسبت به هرگونه تغییرات، هم به مشتری، هم به ارایه دهنده نوبت، اطلاع رسانی پیامکی ارایه می دهد. لیست پیامکها به شرح ذیل است:

- پیامک تایید نوبت بلافاصله بعد از پرداخت توسط مشتری، هم به مشتری هم ارایه دهنده

- پیامک لغو نوبت، هم به مشتری هم به ارایه دهنده نوبت

- پیامک یادآوری نوبت یکساعت قبل از شروع نوبت به مشتری

- پیامک نظرسنجی خدمات به مشتری، یک ساعت بعد از اتمام نوبت و تایید ارایه دهنده مبنی بر تکمیل سرویس انجام شده