فرم درخواست ارایه خدمات نوبت دهی

کاربر گرامی، چنانچه تمایل دارید در سامانه نوبت دهی iNeyriz، خدمت نوبت دهی خود را بصورت آنلاین به سایر شهروندان ارایه نمایید، می توانید با تکمیل فرم مقابل نسبت به دریافت پنل نوبت دهی اقدام نمایید.

مشاهده متن قرارداد

متن قرارداد

شرایط و قوانین استفاده از خدمات نوبت دهی آنلاین شهر اینترنتی ineyriz  

در این متن حقوق و مسئولیت-‌های شما کاربران گرامی و ineyriz به منظور استفاده بهینه از خدمات بیان شده است:

۱) تعریف سامانه نوبت دهی

سامانه نوبت دهی ineyriz به منظور ارائه خدمات نوبت دهی آنلاین برای تمامی مشاغل خدماتی نظیر مراکز پزشکی، آرایشگاه ها، آموزشگاه ها، سازمان ها و مراکز دولتی و ... که نیاز به نوبت دهی دارند در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

۲) تعریف و اصطلاحات

کاربر نهایی یا مشتری: به اشخاصی که در سامانه ی iNeyriz  با شماره تلفن خود ثبت نام کرده اند و مشتری خدمات ارایه شده در سامانه ی مزبور می باشند.

ارایه دهنده: به کلیه ی کاربران با سطح دسترسی “نوبت دهنده” اطلاق میشود. ارایه دهندگان دارای پنل مدیریت نوبت دهی بوده و قادر به مدیریت نوبت های مرتبط با خدماتی هستند که برایشان تعریف شده است. 

۳) نکات و قوانین عمومی

 1. ورود کاربران به سامانه ineyriz و استفاده از خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات ineyriz  است.
 2. ارائه دهندگان خدمت بایستی توجه داشته باشند که هرچه پروفایل شما، پر محتوا و کامل تر باشد، موتور جستجو گوگل، شما را در نتایج جستجوهای افراد مرتبط با تخصص شما در رتبه های بالاتر نشان میدهد و هرچه صفحه شما بازدید بیشتری داشته باشد، رتبه صفحه شما در گوگل بهبود پیدا کرده و در نتیجه مخاطبان بیشتری شما را یافته و نوبت شما را رزرو می‌کنند. بنابراین پیشنهاد می شود اطلاعات تماس، شرح خدمات، تصاویر و ... را در صفحه خود بطور کامل درج نمایید.
 3. ineyriz مسئولیت صحت اطلاعات درج شده در صفحه پروفایل ارائه دهندگان خدمت را به عهده نخواهد داشت. لذا ارائه دهندگان موظف هستند در درج اطلاعات صحیح دقت نمایند.
 4. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ineyriz منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ineyriz تغییراتی در آینده ایجاد شود، در وبسایت رسمی سامانه به آدرس com منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سامانه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۴) قوانین نوبت دهی و مالی

 1. سامانه نوبت دهی در زمان دریافت نوبت بسته به نوع خدمت ، مبلغی رو به عنوان ودیعه از کاربران نهایی صرفا بابت رزرو هر نوبت اخذ می نماید که ارائه دهنده خدمت بایستی پس از مراجعه مشتری، این مبلغ را از هزینه ی خدمات کسر کرده و به مشتری عودت دهد. در صورت عدم مراجعه مشتری در زمان مقرر، این مبلغ پس از کسر هزینه های قانونی به حساب ارائه دهنده خدمت واریز خواهد شد.
 2. سامانه نوبت دهی ineyriz مبالغ دریافتی را پس از کسر هزینه های قانونی شامل هزینه های پیامکی و پشتیبانی (بسته به تعرفه اپراتورهای تلفن های همراه کشور)به ازای هر نوبت با ارائه دهندگان خدمت در بازه های زمانی توافق شده تسویه خواهد کرد. این مبلغ در هر صورت بیشتر از ۲.۰۰۰ تومان به ازای هر نوبت نخواهد بود.
 3. چنانچه نوبت از طرف ارائه دهنده خدمت لغو گردد، ارائه دهنده خدمت موظف به ارائه نوبت جایگزین در نزدیکترین زمان ممکن به مشتری می باشد.
 4. مشتری امکان لغو نوبت اخذ شده را نخواهد داشت، مشتری صرفا قادر است نوبت خود را با هماهنگی ارائه دهنده خدمت، جایگزین کند.
 5. ارائه دهندگان خدمت برای راه اندازی سیستم نوبت دهی و دریافت صفحه پروفایل اختصاصی، بایستی پس از تکمیل فرم ثبت نام یکی از پلن های بانک مشاغل را انتخاب و نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام کنند.
 6. ارایه دهنده نوبت متعهد میگردد نسبت به اولویت دهی به مشتریانی که از طریق سامانه ی نوبت دهی اقدام به رزرو نوبت آنلاین نموده اند اهتمام ویژه داشته باشد و در صورت هر گونه تداخل بین سیستم نوبت دهی آنلاین iNeyriz با سایر سیستم نوبت دهی تلفنی یا سنتی خود که ناشی از ناهماهنگی در ثبت و مدیریت نوبتها توسط ایشان است ، مانع از اتلاف وقت مشتریان iNeyriz شود. بدیهیست هرگونه خدشه به برند iNeyriz که بابت عدم رعایت حقوق مشتریان توسط هر شخص صورت پذیرد، از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری خواهد بود.
 7. iNeyriz خود را متعهد می داند نسبت به رفع شبهات و هر گونه مشکلات مربوط به سامانه و تلاش برای انجام فعالیت صحیح ارایه دهندگان نوبت در سامانه اقدامات لازم را انجام داده و به صورت ۲۴ ساعته نسبت به راهنمایی و رفع مشکلات آنها اقدام نماید

۵) ارتباطات الکترونیکی

 1. هنگامی که شما از خدمات ineyriz استفاده می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ineyriz  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 2. شماره تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است  و تمام مکاتبات و تماس ها و اطلاع رسانی ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.
 3. به ازای ثبت هر نوبت توسط مخاطب، یک پیامک به ارائه دهنده خدمت، دو پیامک به مخاطب یکی در زمان اخذ نوبت و یک پیامک یادآوری یک ساعت قبل از موعد نوبت به شماره همراه های درج شده مربوطه ارسال می گردد.
 4. ارائه دهنده خدمت برای دسترسی به تمام اطلاعات مربوط به سیستم نوبت دهی خود نظیر مشاهده نوبت های ثبت شده در بازه های زمانی مختلف و همچنین حذف، ویرایش و ثبت نوبت و مدیریت ایام کاری خود می تواند به پنل کاربری خود در وب سایت ineyriz مراجعه نماید.

۶) نقدها و نظرسنجی

 1. در صفحه پروفایل ارائه دهندگان بخش نظرسنجی قرار گرفته که ارائه دهندگان خدمت می توانند نظرات مخاطبان را جهت بهبود خدمات خود ملاحظه کنند.
 2. ineyriz هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در قسمت نظرسنجی را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی ineyriz  درباره محتویات نظر نیست.
 3. در صورتی که نقد کاربران همراه با عدم رعایت حریم شخصی و حفظ جایگاه و حرمت ارائه دهندگان خدمت باشد در معرض نمایش قرار نخواهد گرفت.
 4. آن دسته از نقدهای کاربرانی که شامل نقاط قوت و ضعف در تجربه شخصی فرد باشد مورد تایید ineyriz بوده که در بهبود خدمات ارائه دهندگان و انتخاب مشتریان نقش موثر و مفیدی خواهد داشت.
 5. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سامانه منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 6. ineyriz  صرفا حق ویرایش نگارشی نظرات کاربران را دارد و در محتوای نظر دخالتی نخواهد داشت. 

۷) رفع مسئولیت

 • تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد اختلاف فی ما بین ارایه دهنده و مشتری، ineyriz هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

جهت دریافت سایر اطلاعات در زمینه سامانه نوبت دهی با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید ( ارتباط مستقیم واتس اپ یا ثبت تیکت در سایت iNeyriz).

 

 

.

سامانه نوبت دهی iNeyriz در تلاش است با توجه به شرایط کنونی کسب و کارها و وضعیت موجود، نسبت به تسهیل فرایند الکترونیکی کردن کسب و کارها و ایجاد فضای امن در مواجهه با ویروس کرونا و کاهش تماس فیزیکی شهروندان اقدام نماید. در این مسیر سعی شده تمامی امور زمانبر و پیچیده برای صاحبان گرامی کسب و کارها به جهت راه اندازی خدمات آنلاین، در حد امکان کاهش یافته و  هر چه سریعتر، ارائه خدمات به شهروندان عزیز بصورت اینترنتی مهیا شود.

جهت ادامه عملیات به حساب کاربری خود وارد شوید