به باشگاه مشتریان خوش آمدید

کلیه کاربران گرامی به محض ثبت نام در سامانه، به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان iNeyriz خواهند شد. 

جهت مشاهده کامل جزییات، به حساب کاربری خود وارد شوید

سیستم امتیاز دهی iNeyriz

سیستم امتیازات و جوایز iNeyriz

iNeyriz به منظور تشویق و تقدیر از مشارکت و فعالیت کاربران در سامانه، سیستم امتیازدهی حرفه ای را طراحی کرده است. در این سیستم اغلب فعالیت های کاربران به صورت هوشمند رصد شده و بر اساس استانداردهای تعریف شده امتیازاتی به اقدامات کاربران اختصاص می یابد. لیست اقدامات و امتیازهای مربوط به آنها را می توانید در جدول مربوطه مشاهده کنید.

جدول اقدامات و امتیازات

هر کاربر به محض ثبت نام در سامانه ۵۰ امتیاز دریافت میکند که با استفاده از آن میتواند برای اولین بار از گردونه ی شانس استفاده کند و جوایز تشویقی خود را دریافت نماید

به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید در سبدهای کالای بالای ۱۰۰ هزار تومان ۱ امتیاز دریافت خواهید کرد

با مشاهده صفحات سامانه چنانچه بیشتر از ۳۰ ثانیه در آن صفحه بمانید، ۱ امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت. در هر صورت مجموع این امتیازات در هر روز بیشتر از ۳۰ امتیاز نخواهد بود.

با مشاهده صفحات هر محصول و مطالعه آن چنانچه بیشتر از ۳۰ ثانیه در آن صفحه بمانید، ۱ امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت. در هر صورت مجموع این امتیازات در هر روز بیشتر از ۳۰ امتیاز نخواهد بود.

با تکمیل اطلاعات خود در بخش پروفایل کاربری، ۳۰ امتیاز به مجموع امتیازات شما اضافه می گردد.

کاربرانی که در صفحه ی تکمیل پروفایل کاربری تاریخ تولد خود را وارد کرده باشند، به صورت خودکار در روز تولدشان ۱۰۰ امتیاز هدیه خواهند گرفت.

کاربران می توانند با استفاده از سیستم معرفی و دریافت کد معرف خودشان و اعلام آن به سایر دوستان و آشنایان، پس از انجام اولین خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان ایشان، معادل ۵۰ درصد از امتیاز خرید کاربر جدید را دریافت کنند

برای مشاهده این بخش باید وارد شوید.

سطوح کاربری در iNeyriz

سطوح کاربری

کاربران گرامی بر اساس امتیازات کسب شده، در سطوح مختلف کاربری قرار می گیرند و با کسب امتیاز بیشتر از مزیت ضرایب امتیاز برخوردار می شوند. این سطوح بر اساس امتیازات هر کاربر در همان لحظه به وی اختصاص می یابد. این بدین معناست که در صورتی که کاربری امتیازات خود را استفاده کند سطح کاربری وی تقلیل می یابد. شایان ذکر است به صورت عمومی به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید، ۱ امتیاز به کاربر تعلق می گیرد. چنانچه کاربر در سطوح بالاتر قرار بگیرد این امتیاز متناسب با سطح کاربری افزایش می باید. حداقل امتیاز و ضرایب امتیاز برای سطوح مختلف به ترتیب جدول زیر است.

سطح کاربری حداقل امتیاز ضریب امتیازات
رتبه ۴
۰ امتیاز
۱۰۰ درصد
رتبه ۳
۵۰۰ امتیاز
۱۲۵ درصد
رتبه ۲
۲۰۰۰ امتیاز
۱۵۰ درصد
رتبه ۱
۱۰۰۰۰ امتیاز
۲۰۰ درصد

تبدیل امتیازات به اعتبار کیف پول

در صورتی که کاربران مایل باشند می توانند امتیازات خود را به موجودی کیف پول تبدیل کنند. حداقل امتیاز لازم برای انجام این کار ۱۰۰ امتیاز می باشد

برای مشاهده فرم تبدیل امتیاز به اعتبار کیف پول باید وارد شوید.

کد معرف (بازاریابی) شما

جهت مشاهده کد معرفی خود باید وارد شوید

سیستم همکاری و مشارکت در فروش

شما می توانید با دریافت کد معرف (بازاریابی) به ازای معرفی کردن سامانه iNeyriz به دوستان و آشنایان تان از کد تخفیف یا امتیازات ویژه ی این قسمت نیز بهره مند شوید. کاربر معرفی شده می بایست خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان از فروشگاه آنلاین داشته باشد. چنانچه این خرید با کد معرف شما صورت پذیرد ۵ درصد تخفیف به خریدار و معادل ۵۰ درصد از امتیاز خرید ایشان به شما تعلق می گیرد. این کد صرفا برای اولین خرید کاربر (این کد برای خریدار یکبار مصرف بوده) معتبر خواهد بود. اما شما می توانید این کد معرف را به تعداد نامحدودی از دوستان خود به اشتراک بگذارید و به ازای هر کدام، امتیاز دریافت دریافت کنید.

گردونه شانس

با چرخاندن گردونه ی شانس، جوایز و امتیازات تشویقی دریافت کنید و به هنگام خرید از فروشگاه آنلاین از کدهای تخفیف و یا امتیازات کسب شده استفاده کنید.

مدال ها و نشان ها در iNeyriz

برای مشاهده این بخش باید وارد شوید

تکمیل اطلاعات کاربری

با تکمیل و تایید اطلاعات این فرم علاوه بر دریافت ۳۰ امتیاز تشویقی در روز تولد خود ۱۰۰ امتیاز ویژه از iNeyriz هدیه بگیرید