فرم درخواست فروشندگی

فروشنده گرامی، چنانچه تمایل دارید در سامانه فروشگاه آنلاین iNeyriz، کالاهای خود را به سایر شهروندان ارایه نمایید، میتوانید با بعد از مطالعه متن قرارداد و تکمیل فرم درخواست، نسبت به دریافت پنل فروشندگی اقدام فرمایید.

مشاهده متن قرارداد

متن قرارداد

قرارداد تامین کنندگان ineyriz

قرارداد حاضر براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، و با تابعیت از کلیۀ قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ و آیین نامه های مربوطه به صورت خاص، تنظیم شده و از تاریخ تائید پنل فروشندگی و اعلام آن از طریق ایمیل یا پیامک به شماره ثبت شده در سامانه ineyriz به رسمیت قانونی خواهد رسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

 • ماده ۱) طرفین قرارداد

قرارداد حاضر بین طرفین ذیل منعقد و حکم قرارداد قطعی را داشته و طرفین ملزم به اجرای تمامی مفاد آن می باشند:

 1. شرکت آفرینشهای تصویری و داده پردازی قلم (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت ۱۴۰۲، شناسه ملی 14006725534 و کد اقتصادی ۴۱۱۵۴۳۱۳۸۹۳۵ ،که در این قرارداد «ineyriz» خوانده می‌شود.
 2. مالک مشخصات ثبت شده در فرم درخواست فروشندگی سامانه ineyriz که در این قرارداد«تامین کننده» نامیده می شود.
 • ماده ۲) موضوع قرارداد

اقدام ineyriz به ایجاد بستر فروشگاه آنلاین برای معرفی و فروش کالاهای تامین کننده از طریق نمایش و ارائه محصولات در وب سایت ineyriz به نشانی www.ineyriz.com مطابق قانون تجارت الکترونیک.

 • ماده ۳) حق الزحمه

حق الزحمه ineyriz مطابق با پیوست (ب) قرارداد جاری محاسبه و تعیین می­گردد.

 • ماده ۴) فرایند فروش

فروش کالا به مشتری نهایی، صرفا توسط تامین کننده صورت می پذیرد که شیوه نامه ی آن در ماده ۱۴ پیوست (الف) – دستورالعمل فرآیند فروش و تامین کالا-  به تفصیل ذکر شده و ineyriz تنها زیرساخت انجام فروش را فراهم می نماید .

 • ماده ۵) وجاهت قانونی، مدت و شرایط تمدید قرارداد

۱-۵) به استناد مواد فصل چهارم قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب ۱۳۸۲ این قرارداد وفق فرآیند الکترونیکی در سامانه ineyriz با تکمیل فرم مربوط به پذیرش فروشندگی در سایت و ارسال اطلاعات موثق از سمت تامین کننده و احراز صحت مدارک ارسالی از سمت ineyriz  بعد از ارسال درخواست و عقد قرارداد نهایی، حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.

تبصره : تامین کننده با تکمیل فرم درخواست فروشندگی و ارسال آن کلیه ی شرایط این قرارداد را پذیرفته است.

۲-۵) اين قرار داد از زمان انعقاد (مطابق با بند فوق) تا ۶ ماه اعتبار دارد و در صورت عدم اقاله، خاتمه و یا عدم فسخ قرارداد از سوی طرفین قرارداد، الحاقیه ها و دستورالعمل های وابسته به آن به صورت خودکار طبق آخرین شرایط مندرج در پنل تامین کنندگان در انتهای ۶ ماه اول به مدت یک سال شمسی دیگر تمدید می گردد و تامین کننده با ادامه فعالیت خود، تمدید را پذیرفته است.

 • ماده ۶) شرایط حاکم بر قرارداد

۱-۶) طرفین موظفند کلیه اطلاعات محرمانه طرف دیگر از جمله اسناد حقوقی و توافق نامه همکاری فیمابین را در زمان قرارداد و پس از آن محرمانه نگاه دارند، مگر با دستور موردی مراجع ذیصلاح قانونی.

۲-۶) هيچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معناي شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فیمابین تامین کننده و ineyriz نمی باشد.

۳-۶) در صورت بروز عوامل فورس ماژور، با توافق طرفین قرارداد موقتا متوقف و پس از رفع آن به همان روال سابق ادامه می یابد.

۴-۶) کلیه ابلاغیه ها، اخطارها، پیام‌ها و مکاتبات ineyriz از طریق پنل کاربری تامین کننده و همچنین ایمیل و یا شماره پیامک معرفی شده ی ایشان صورت می‌گیرد. ineyriz مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام‌ها توسط تامین کننده نخواهد داشت.

۵-۶) در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با توزیع کالا یا محصولات تامین کننده، مسئولیتی بر ineyriz تحمیل گردد، تامین کننده موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر ineyriz را جبران نماید.

 • ماده ۷) تعهدات ineyriz

بر اساس مفاد این قرارداد ineyriz متعهد به انجام امور ذیل می باشد:

۱-۷) ineyriz مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های شرکت، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی و اطلاع به تامین کننده، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری تامین کننده به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

۲-۷) ineyriz آموزش‌های لازم را به تامین کننده جهت درج محصول و خدمات و همچنین به روزرسانی لیست کالاها و خدمات، موجودی آنها و قیمت فروش ارائه خواهد داد. تغییراتی که در نتیجه فروش کالا در مقدار کالا ایجاد می­گردد و همچنین جزییات سفارشات در هر لحظه برای تامین کننده از طریق الکترونیکی در پنل کاربری وی یا ایمیل ایشان یا خط تلفن (پیامک / واتس اپ ) معرفی شده توسط ایشان قابل مشاهده خواهد بود.

۳-۷) ineyriz می تواند محتوای ارائه شده توسط تامین کننده و محتوای پیوند داده شده با آن را به منظور ارزیابی و آزمایش مورد استفاده قرار داده و آنها را در آرشیو خود نگهداری نماید. شایان ذکر است حق استفاده از این محتوا به هر نحو حتی بعد از إتمام مدت قرارداد برای ineyriz محفوظ است.

۴-۷) خدمات پشتیبانی فنی، اطلاع رسانی و تبلیغات عمومی در فضای مجازی برای رویدادهای ویژه به عهده ی ineyriz است.

 • ماده ۸) حقوق و تعهدات تامین کننده

۱-۸) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده موظف به ثبت اطلاعات و ارائه مدارک درخواستی ineyriz خواهد بود.

۲-۸) به موجب این قرارداد تامین کننده موظف به مطالعه و رعایت کلیه ی قوانین، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ابلاغیه هایی که ineyriz در بخش مستندات سایت یا پنل تامین کننده یا ایمیل ایشان قرارداده یا ارسال می شوند خواهد بود.

۳-۸) تامین کننده اظهار می‌نماید از کلیه مقررات قانونی از جمله مفاد قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قانون مبارزه با قاچاق کالا، مبارزه با پولشویی، قوانین تعزیرات، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‎ای، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مؤلفان، مصنفان و سایر قوانین مربوط اطلاع کامل دارد و پای‌بند به رعایت آن‌ها است. در صورت ادعا یا مطالبه حق از ناحیه اشخاص ثالث، تامین کننده مسئول پاسخ‌گویی و جبران خسارات احتمالی خواهد بود.

۴-۸) تامین کننده متعهد می گردد که عودت کالاهای معیوب و یا آکبند را برای گروه کالاهای خود،تحت شرایط مندرج در پیوست (الف) – دستورالعمل فروش و تامین کالا- بپذیرد.

۵-۸) تامین کننده متعد می گردد تغییرات قیمت و موجودی کالاهای خود را دائما به روز نگه دارد.

۶-۸) چنانچه تامین کننده در نتیجه استفاده مشتریان از محتوای تولید شده، به هرگونه اطلاعات شخصی مشتریان از جمله نام یا سایر اطلاعات و داده‌های شخصی آنان دسترسی پیدا کند، متعهد است:

الف- کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در رابطه با حریم خصوصی را رعایت نماید و در صورت نقض، عواقب آن را بپذیرد.

ب- تنها برای مقاصدی که ineyriz مجاز دانسته است از این اطلاعات استفاده نماید

ج- هرگونه گردآوری، استفاده، تغییر و ذخیره اطلاعات مشتریان را تنها با اجازه ineyriz و به صورت آشکارا انجام دهد.

۷-۸) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور پنلی که به او اختصاص یافته است شناخته می‌شود و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند از قبیل محتوا گذاری، پذیرش سفارشات، ارسال اطلاعات و سایر موارد ارتباطی بر عهده خواهد داشت.

۸-۸) به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده متعهد است در صورت تغییر اطلاعات تماس خود، آن را فوراً به اطلاع ineyriz برساند.

 • ماده ۹) خسارات قراردادی

چنانچه به موجب این قرارداد از جانب تامین کننده خسارتی به ineyriz یا مشتری نهایی وارد آید، تامین کننده ضامن جبران خسارت می­باشد. بدیهی است شرایط این ماده جدای از شرایط پیوست (ج) این قرارداد است و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 • ماده ۱۰) حل اختلاف

۱-۱۰) حل اختلاف بین مشتری و تامین کننده

در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه ی بین مشتری و تامین کننده، مورد اختلاف توسط ineyriz به عنوان داور مورد رضایت طرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

۲-۱۰) حل اختلاف در تفسیر این قرارداد

الف) در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با تفسیر مفاد و اجرای قرارداد حاضر ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، صلح و سازش مورد را مرتفع نمایند. در صورت لاینحل ماندن مورد اختلاف، حق مراجعه به مراجع ذیصلاح قانونی برای طرفین محفوظ خواهد بود.

ب) در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین، دو طرف به انجام تعهدات اوليه خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه مي‌دهند، در غیر این صورت تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف، تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

ج)حل اختلاف بین ineyriz و تامین کننده در وهله ی اول با نظارت شهرداری نی ریز و در صورت عدم حصول نتیجه، توسط مراجع ذیصلاح قانونی قابل پیگیری خواهد بود.

 • ماده ۱۱) تفسیر قرارداد

۱-۱۱) در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه‌ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد ineyriz در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

۲-۱۱) کلیه حقوق ineyriz (مصرح در این قرارداد) در زمان قرارداد و پس از آن قابل پیگیری می باشد.

 • ماده ۱۲) فسخ قرارداد

۱-۱۲) هر یک از طرفین می تواند با اعلام کتبی ۳۰ روزه به طرف مقابل قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.

۲-۱۲) ineyriz می‌تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود نسبت به بروز تخلفات تامین کننده طبق پیوست (ج) – دستورالعمل رسیدگی به تخلفات- قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی تامین کننده به کلیه سیستم های ineyriz را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق و امتیازات اعطا شده از جانب ineyriz به تامین کننده متوقف خواهد شد و حق ineyriz برای رد درخواست مجدد همکاری با تامین کننده محفوظ است.

 • ماده ۱۳) اقامتگاه قانونی طرفین

نشانی و اقامتگاه قانونی ineyriz در وب سایت رسمی آن به آدرس  www.ineyriz.com قید گردیده و اقامتگاه تامین کننده نیز همان محلی است که در فرم پنل تامین کننده توسط ایشان ثبت گردیده است و هر گونه تغییر در نشانی و اقامتگاه باید به اطلاع طرف دیگر برسد. ارسال هرگونه مکاتبات و اوراق عادی و رسمی به این نشانی ها، بعنوان ابلاغ قطعی تلقی می شود.

 • ماده ۱۴) ضمائم و پیوست ها

پیوست الف – دستورالعمل فرآیند فروش و تامین کالا

ماده ۱) به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده تضمین می‌کند که از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد معاملات برخوردار است و چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان تامین کننده این قرارداد را منعقد می‌نماید، دارای اختیار قانونی لازم برای این کار است و در صورت نیاز مدارک نمایندگی خود را به ineyriz ارائه می‌دهد.

ماده ۲) به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده مسئول تطابق محتوای کالا و محصولات ارائه شده در سایت ineyriz با کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و کسب مجوزهای مربوطه شناخته می‌شود.

ماده ۳) فروش و ارسال کالا به مشتری نهایی، صرفا توسط تامین کننده صورت می پذیرد و ineyriz تنها زیرساخت انجام فروش را فراهم می­نماید. لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه مشتری نهایی بر عهده تامین کننده است.

ماده ۴) تامین کننده مسئول است پیش از ارائه هرگونه محتوا در سایت ineyriz ، اختیارات قانونی لازم به منظور اعمال حقوق ناشی از این قرارداد را کسب نموده، و فارغ از هرگونه ادعا از سوی اشخاص ثالث اختیار عرضه آن را دارا باشد.

ماده ۵) مسئوليت ارسال و تحويل كالا به صورت سالم و صحیح و به موقع آن به مشتری به عهده ی تامین کننده خواهد بود.

 • ۱-۵) هر تامین کننده موظف است ساعات کاری خود را به ineyriz اعلام نماید. ineyriz موظف است ساعات فعالیت فروشگاه و زمان ارسال کالاها توسط تامین کننده را به صورت شفاف در هنگام خرید به مشتریان اعلام نماید.
 • ۲-۵) تامین کننده موظف است سفارشات ثبت شده در بازه فعالیت اعلام شده به ineyriz را در کمتر از یک ساعت در شهر نی­ریز به مشتری تحویل نماید.
  • تبصره: مفاد مربوط به ارسال کالا با تاخیر مطابق پیوست (ج) – دستورالعمل رسیدگی به تخلفات- محاسبه می­گردد.

ماده ۶) تامین کننده متعهد می گردد که مالک کالاهای ارائه شده به ineyriz بوده و تمامی کالاها نو، آکبند، اصل و دارای گارانتی معتبر و مطابق شرایط ذکر شده در سایت ineyriz می باشد. تامین کننده اذعان می دارد که کالا از مبادی رسمی کشور وارد گردیده است. بدیهی است مسئولیتی از این بابت متوجه ineyriz نخواهد بود و چنانچه در این ارتباط خسارتی به ineyriz یا مشتری نهائی وارد آید، تامین کننده متعهد به جبران خواهد بود. خسارات موضوع اين بخش قرارداد پس از اتمام قرارداد همکاری نيز موضوعيت دارند.

ماده ۷) تامین کننده متعهد است در صورت اعمال هرگونه تغيير در نوع، موجودی و بهای كالا، توقف توليد یا عرضه محصول، و همچنين تخفيف‌هاي ارائه شده به سایر خریداران، در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن در پنل تامین کنندگان اقدام نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به ineyriz و مشتری نهایی، برعهده تامین کننده می‌باشد.

ماده ۸) تامین کننده مسئول تولید، کنترل و بازبینی اطلاعات محصولات، تعیین و اعلام قیمت و درج آنها در سایت ineyriz است.

ماده ۹) تامین کننده مسئول انجام کنترل کیفیت محصولات خود است و ineyriz تنها در صورت بروز هرگونه ادعا از سوی مشتریان مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده (اعم از رنگ و سایر ویژگی های کالا)، نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود و بر مبنای نظر کارشناسی ineyriz ، اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت مبلغ سفارش به مشتری با هزینه و مسئولیت تامین کننده، صورت خواهد پذیرفت.

ماده 10) پیرو ماده ۳ دستورالعمل حاضر (ماده 15 پیوست الف)، بدیهی است در صورت صدور فاکتور در وجه ineyriz و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید نبوده و همچنین ineyriz هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و تامین کننده مسئول خسارت وارده احتمالی خواهد بود.


پیوست ب دستورالعمل  هزینه ها و ارائه ی خدمات

در راستای کمک و حمایت از کسب و کارها خدمات ثبت نام فروشندگی به صورت عمومی کاملا رایگان ارایه می­گردد. در جدول پلن­ های همکاری واقع در صفحه ثبت فروشندگی به آدرس https://ineyriz.com/shoppnig-payment-plan جزییات و پلن های مختلف قابل مشاهده انتخاب خواهند بود.

تبصره: تامین کننده در صورت تمایل به تغییر پلن همکاری، حداقل پس از گذشت 30 روز از انتخاب آخرین پلن می­تواند درخواست خود را ارسال کند.

در صورت نیاز، تامین کننده می تواند خدمات مربوط به درج محصولات و مدیریت فروشگاه اینترنتی خود را مطابق با تعرفه جدول ذیل به ineyriz برون سپاری کند.

ردیفعنوان خدمتواحد شمارش

تعرفه

(ريال)

۱درج محصول جدید (دسته بندی، تصاویر، متن، درج قیمت مطابق با اطلاعات دریافتی از تامین کننده)هر محصول۵۰.۰۰۰
۲بروزرسانی دستی محصول (موجودی، قیمت فروش، قیمت اصلی)هر محصول۲۰.۰۰۰
۳بروزسانی سیستمی محصول (موجودی، قیمت فروش، قیمت اصلی)هر محصول۵.۰۰۰
4

هزینه پشتیبانی محصول

(شامل بهینه سازی محتوا و ویرایش و استانداردسازی تصاویر)

هر محصول۱۰.۰۰۰
     

تبصره: بابت هر سفارش، 3 نوبت پیامک (هر پیامک شامل ۵۰۰ کارکتر( به ineyriz،  تامین کننده و مشتری ارسال می شود که تامین کننده باید مبلغ 5،000 ريال به ineyriz پرداخت کند.

نحوه تسویه حساب:

 • کلیه واریزها از سمت مشتری به درگاه پرداخت ineyriz خواهد بود.
 • Ineyriz متعهد است در بازه ۲۵ الی ۳۰ هر ماه نسبت به تجمیع مبالغ فروش و تسویه آن پس از کسر کسورات قانونی مطابق با مفاد قرارداد جاری به تامین کنندگان اقدام نماید.
 • هر تامین کننده مجاز است در طول هر ماه حداکثر ۳ مرتبه تقاضای تسویه فوری ارسال نماید. بدیهیست به هر تقاضا ظرف مدت یک روزکاری ترتیب اثر داده می شود.

پیوست ج- دستورالعمل رسیدگی به تخلفات

ماده ۱) تعاریف

 • ۱-۱)مسدود شدن صفحه ی تامین کننده در سایت: صفحه ی نمایش کالاهای تامین کننده در سایت مسدود شده و هیچ کالایی از تامین کننده نمایش داده نمی شود. در این صورت تامین کننده می تواند از طریق پنل کاربری خود روند فروش های قبلی خود را تکمیل نماید (که این شرایط می‌تواند مدت داشته باشد و پس از گذشت مدت زمانی مدنظر می‌توان به تامین کننده اجازه فعالیت دوباره داده شود).
 • ۱-۲)لغو امتیاز کاربری: در این حالت کلیه ی دسترسی های تامین کننده به پورتال لغو می‌گردد. در صورت عدم اتمام تعهدات سفارشات قبلی، تکمیل معاملات بر اساس توافق طرفین خارج از پورتال صورت خواهد گرفت.
 •  

ماده ۲) تامین کننده در رابطه با محتوایی که در سایت ineyriz بارگذاری نموده است، مسئول می‌باشد و در صورتی که محتوای مذکور خلاف شئونات اخلاقی، قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد، تمامی تبعات آن بر عهده تامین کننده خواهد بود.

ماده ۳) مواردی از تخلفات که منجر به مسدود شدن صفحه‌ی تامین کننده و در صورت لزوم لغو امتیاز کاربری یا عدم واریز وجه به حساب تامین کننده خواهد شد:

 • ۱-۳) عرضه کالاهای خارجی یا ایرانی بدون مجوز قانونی ، قاچاق یا متعلق به دیگران (مسدود شدن صفحه تامین کننده)
 • ۲-۳) هرگونه نقض حقوق مالکیت اشخاص ثالث اعم از مادی و معنوی و یا سوء استفاده از برند و عرضه هرگونه کالای دستکاری شده و استفاده شده (مسدود شدن صفحه تامین کننده)
 • ۳-۳) انجام هرگونه فعالیت متقلبانه (لغو امتیاز کاربری)
 • ۴-۳) هرگونه تلاش در راستای فریب دادن مشتریان، در معرفی محصولات یا کالاهای خود و دیگر تامین کنندگان شامل دستکاری در سیستم فروشگاه ineyriz (عدم واریز وجه و مسدود شدن صفحه تامین کننده)
 • ۵-۳) مبادرت به معامله کالاهای ممنوعه (کالاهایی که عرضه‌ی آن طبق قوانین کشور ممنوع می‌باشد)، نقض قوانین سایت و همچنین تخطی از قانون (عدم واریز وجه و مسدود شدن صفحه تامین کننده)
 • ۶-۳) در صورت احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد (لغو امتیاز کاربری و عدم واریز وجه)
 • ۷-۳) درصورتی که به تشخیص ineyriz ، تامین کننده هر یک ازمواد قرارداد حاضر را نقض نموده یا مرتکب تخلف شود (مسدود شدن صفحه تامین کننده یا لغو امتیاز کاربری)
 • ۸-۳) انتشار محتوای مجرمانه با توجه به آنچه در پایگاه اینترنتی “کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه” به نشانیinternet.ir  ذکر شده است (لغو امتیاز کاربری)
 • ۹-۳) تکرار هر کدام از موارد فوق (لغو امتیاز کاربری)

ماده ۴) در صورت لغو شدن سفارش از سوی تامین کننده به دلیل “اتمام موجودی” یا “قیمت اشتباه” و یا تاخیر در ارسال کالا از سوی تامین کننده شرایط ذیل اعمال خواهد شد:

الف) لغو سفارش از سوی تامین کننده

 • الف-1) در صورتی که سفارش طی روز اول کاری به دلیل «اتمام موجودی» یا «قیمت اشتباه» یا دلایل غیر موجه، از سوی تأمین کننده لغو گردد، صرفاً مبلغ کمیسیون به عنوان جریمه مصادره و هیچ گونه جریمۀ دیگری متوجه تأمین کننده نخواهد بود.

الف-2) در صورتی که سفارش پس از روز اول کاری به دلیل «اتمام موجودی» یا «قیمت اشتباه» یا دلایل غیر موجه،  از سوی تأمین کننده لغو گردد، علاوه بر مبلغ کمیسیون، تأمین کننده به ازای هر سفارش لغو شده متعهد به پرداخت مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ریال در وجه ineyriz می باشد.

ب) تأخیر در ارسال کالا

ب-1) تأمین کنندگان شهر نی ریز موظفند تمامی سفارش های خود را طی حداکثر یک ساعت از لحظه ی ثبت سفارش به دست مشتری برسانند.

ب-۲) در صورت عدم تحویل کالا به مشتری تا یک ساعت برای شهر نی ریز، جریمه ها طبق جدول ذیل محاسبه خواهند شد.

ردیفمدت تاخیرمبلغ جریمهملاحظات
۱بین ۱ الی ۲ ساعت۱۰۰.۰۰۰ ریالتکرار بیش از ۱۰ مورد در ماه مشمول مسدودی حساب تامین کننده می­گردد.
۲بین ۲ الی ۶ ساعت۲۰۰.۰۰۰ ریالتکرار بیش از ۵ مورد در ماه مشمول مسدودی حساب تامین کننده می­گردد.
۳بیش از ۶ ساعت۲۹۰.۰۰۰ ریالدر این حالت ineyriz مجاز به لغو سفارش بوده و علاوه بر مبلغ جریمه، کمیسیون مربوطه نیز به نفع ineyriz مصادره می­گردد. ضمنا تکرار بیش از ۴ مورد در ماه مشمول لغو امتیاز تامین کننده می­گردد.

ماده ۵) بازگشت کالا

۱-5) تامین کننده مرجوع کردن کالا و یا تعویض كالا را تحت شرایط زیر می پذیرد:

الف) كالاي تحويل داده شده توسط تامین کننده، معیوب، تاریخ مصرف گذشته یا مطابق مندرجات سفارش کالا و توصیفات آن نباشد. در اين شرايط، ineyriz پس از وصول توضیحات از مشتری و بررسی صحت گفتار مشتری، به عنوان حافظ منافع تامین کننده،  آن را به تامین کننده منعکس نموده و تامین کننده موظف است ظرف يك روز كاري پس از دريافت مستندات مربوطه، كالا را مطابق انتخاب مشتری تعويض نموده و یا کل مبلغ آن را عودت دهد. چنانچه کالا به علت کمبود موجودی قابل تعویض نباشد، تامین کننده ملزم است بهای کالا را از طریق ineyriz به مشتری عودت نماید. کلیه ی هزینه های مربوط به پیک و ارسال در این مرحله بعهده ی تامین کننده می باشد.

ب) تامین کننده می تواند نهایتاً طی دو روز کاری پس از ارسال مستندات مربوط به عودت کالا توسط ineyriz نظرات و اعتراضات خود را مبنی بر بازگشت کالا، قبول و رد آن به همراه دلیل و مدارک مورد نظر به پشتیبانی ineyriz اعلام نماید. بدیهی است که هرگونه درخواست یا اعتراض که پس از مدت اعلام شده در این بند و یا از طرق دیگر غیر از تماس با پشتیبانی ineyriz ارسال شود مورد قبول نخواهد بود.

ج) در صورت رویت مشکلات ظاهری در زمان تحویل کالا، مشتری نهایی می تواند از پذیرش آن امتناع نماید و تامین کننده در قبال پذیرش عودت کالا و تقبل هزینه بازگشت آن مسئول می باشد.

۲-5) در رابطه با هزینه حمل و نقل سفارشات عودت داده شده از(یا به) مشتری، موارد به شرح ذیل می باشد:

الف) در صورتیکه عودت کالا ناشی از کالای معیوب و یا ناقص و یا ارسال کالای مغایر با سفارش مشتری (رنگ، سایز، مدل و غیره) توسط تامین کننده باشد، به ازای هر آیتم مبلغ 250،000 ريال جهت کلیه هزینه های مرتبط از اشتباه تامین کننده از ایشان دریافت و یا از حساب وی کسر می­گردد.

ب) در صورتی که عودت کالا ناشی از قصور تامین کننده نباشد، هزینه بند فوق (الف) شامل حال تامین کننده نخواهد شد.

 

iNeyriz در تلاش است با توجه به شرایط کنونی کسب و کارها و وضعیت موجود، نسبت به تسهیل فرایند الکترونیکی کردن کسب و کارها و ایجاد فضای امن در مواجهه با ویروس کرونا و کاهش تماس فیزیکی شهروندان اقدام نماید. در این مسیر سعی شده تمامی امور زمانبر و پیچیده برای فروشندگان گرامی به جهت راه اندازی فروشگاه آنلاین، در حد امکان کاهش یافته و  هر چه سریعتر، فروش کالا به شهروندان عزیز بصورت اینترنتی مهیا شود

جهت ادامه عملیات به حساب کاربری خود وارد شوید